d

BE IN GOOD HANDS

Pracujmy razem

REGUS Opera Office Aleja Zwycięstwa 13A
80-219 Gdańsk

Kontakt dla poszukujących pracy:
+48 789 012 323 – Michał

Kontakt dla poszukujących pracowników:
+48 789 013 605 – Mirek

Image Alt
Good Hands

Poznajmy się lepiej

Good Hands

Unikalna formuła rekrutacji

Good Hands to innowacyjna firma rekrutacyjna, która łączy w sobie profesjonalną i ponadstandardową ofertę dla przedsiębiorców z krajów Unii Europejskiej oraz spersonalizowane propozycje pracy dla wyspecjalizowanych pracowników fizycznych (tzw. blue collars).

Good Hands tworzy zespół specjalistów o szerokiej wiedzy i kompetencjach w branży rekrutacyjnej, delegowaniu transgranicznym pracowników oraz szerokich kontaktach, jak również bogatym doświadczeniu biznesowym z partnerami z krajów Unii Europejskiej. Jesteśmy przede wszystkim zespołem ludzi, którzy z niezwykłą starannością dopasowują potrzeby i oczekiwania naszych Klientów oraz osób poszukujących trwałego i stabilnego miejsca pracy.

Good Hands

Stawiamy na niezawodność i doświadczenie

Pragniemy wykorzystać nasze zasoby i umiejętności, by być najlepszym połączeniem między solidnym i wyspecjalizowanym pracownikiem fizycznym, a przedsiębiorcą.

W naszej pracy stawiamy na niezawodnych, doświadczonych w pracy za granicą i dobrze przygotowanych specjalistów/rzemieślników, którzy znajdą atrakcyjne warunki pracy u naszych godnych polecenia i wiarygodnych Klientów. Nasza formuła jest niekonwencjonalna, gdyż oprócz pracy oferujemy pełnei zindywidualizowane wsparcie, wspólne planowanie ścieżki rozwoju oraz budowanie celów zawodowych, jak również długofalowy system benefitów wynikających ze współpracy.

Good Hands

Cenimy sobie ideały i wartości

Misją Good Hands jest budowanie długotrwałych, wiarygodnych i pełnych wzajemnego zaufania relacji pomiędzy pracownikiem i pracodawcą z krajów Unii Europejskiej. Kieruje nami przekonanie, że udana współpraca i efektywna praca są możliwe, jeżeli obie strony, czyli Pracodawca i Pracownik, pozostają usatysfakcjonowane. Pozwól zatem, byśmy stworzyli dla Ciebie ofertę współpracy na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań. Oddaj się w dobre ręce specjalistów Good Hands.